Олія кунжутна з лимоном&базиліком

58.00
UAH
Олія кунжутна з лимоном&базиліком ТМ Olibo
Кунжутна олія виготовлена шляхом першого прямого віджиму зі збереженням всіх поживніх і корисніх властивостей кунжутного насіння.
Кунжутна олія містить величезну кількість вітамінів, жирних кислот, антиоксидантів, амінокислот, фосфоліпідів, а її состав ідеально збалансований для засвоєння. Згідно з аюрведою, кунжутна олія містить багато сонячної енергії, тому при її вживанні, зміцнюються кістки, суглоби, добре змащуються стінки шлунка і кишківника, що сприяє травленню. Зміцнює нервову систему, відновлює сили, прибирає почуття тривоги. Глибоко проникаючи в організм, особливо корисна дітям і літнім людям.

Заправка "лимон & базилік" на основі кунжутної олії першого прямого віджиму - витончена на смак і потужна - стане чудовим доповненням як солодких так і пікантних страв. Не забудьте перед використанням добре струснути заправку, щоб трави і спеції добре розподілилися вмістом.

У складі заправок тільки натуральні - сушені трави та екстракти. Жодних консервантів, ГМО, барвників і штучних ароматизаторів.

Weight: 100g

See all
Click to order
ВАШ ВІТАМІННИЙ БОКС
Total: 
Замовляю на дату
Район доставки
Вкажіть номер квартири, підїзду, поверху.
Ваша доставка
Коменти:
Payment method
ДЯКУЮ ЩО ОБРАЛИ VITAMINBOX.COM.UA