Манна крупа 500г

33.00
Манна крупа
Семоліна – манна крупа родом з Італії. Технологія її виробництва ідентична до традиційної та звичної нам манки. Це продукт, який отримується в результаті переробки пшеничного зерна. В процесі виготовлення борошна зерно розчавлюється млином і дробиться на шматки, розділяючись на висівки та серцевину (ендосперм). Ендосперм після відділення його від висівок, в свою чергу також подрібнюється на дрібні шматочки, які мають різний розмір. Внутрішні частки більш дрібні, зовнішні - крупніші. Отриману масу відсортовують за розміром часток: дрібні частинки перемелюються на борошно, з крупніших отримують манну крупу.
Виготовляють семоліну виключно з пшениці твердих сортів, на відміну він традиційної вітчизняної крупи марки М, яка виготовляється з м’яких сортів пшениці. Тверді сорти пшениці більш багаті на рослинні білки, мікроелементи та необхідну для нормально роботи травної системи клітковину.
Манна крупа з твердих сортів пшениці містить більше клейковини, тому краще всмоктує вологу. Вона більше підходить для приготування продуктів, які мають тримати форму: пасту, суфле, пудинги, сирники. Але ж найпростіше приготувати з неї звичайну манну кашу. Така каша буде відрізнятися за кольором і смаком від звичної нам манки, але смак її вам сподобається більше і ви отримаєте кориснішу для здоров’я страву.
Умови зберігання. Зберігати у закритому стані, в сухому, добре провітрюваному приміщенні не зараженому шкідниками хлібних запасів, окремо від продуктів зі стійким запахом не вище +20С, відносній вологості повітря не більше 75%.
ТУ У 82.9-39573494-001:2020
Строк придатності: 10 місяців від дати виробництва.
Маса нетто: 500 г ±1%
Енергетична цінність (калорійність)
 1465 кДж (365 ккал)

Поживна (харчова) цінність:
Показникна 100 гБілки11,9 гЖири1,5 гВуглеводи69,8 гКлітковина0,8 гСіль*0,0025 г
*наявність солі зумовлена вмістом натрію природного походження.

ТМ "Зерновита" – виробник продуктів для здорового харчування.
У виробництві продуктів Зерновита використовує відбірні сорти зернових та виключно натуральні інгредієнти.

Продукти Зерновита допоможуть забезпечити збалансоване харчування з максимальною користю для вашого здоров'я.

Weight: 500 g

Click to order
ВАШ ВІТАМІННИЙ БОКС
Total: 
Замовляю на дату
Район доставки
Вкажіть номер квартири, підїзду, поверху.
Ваша доставка
Коменти:
Payment method
ДЯКУЮ ЩО ОБРАЛИ VITAMINBOX.COM.UA