Олія гарбузова

52.00
UAH
Олія гарбузова ТМ Olibo
Олії Olibo від українського виробника Richoil (Річойл) - це натуральні рослинні олії холодного віджиму, органічно збалансовані за вмістом поліненасичених жирних кислот, вітамінів, коензимом Q10, кератином, з високим вмістом Omega-3, -6, -9. Компанія Річойл займається виробництвом натуральних рослинних олій нетрадиційної сировини, таких як олія льону, розторопші, амаранту, чорного кмину, гірчиці, коноплі, кунжуту, волоського горіха, гарбуза. Це високотехнологічне виробництво методом першого холодного віджиму без застосування хімічних засобів. Компанія успішно пройшла сертифікацію з органічного виробництва.

Гарбузова олія виготовлена шляхом першого холодного віджиму, є чудовим джерелом вітамінів і мікроелементів. Якщо ви ретельно стежите за своїм здоров'ям і намагаєтеся правильно харчуватися, то неодмінно знаєте про цей смарагдовий елексир. Наші пращури її називали чорним золотом! Гарбузова олія - це харчова олія з найвищим вмістом антиоксидантів. Зміцнює імунітет, прискорює обмін речовин і заспокоює нерви. Має безліч лікувальних властивостей.
Гарбузова олія – це ваш модний і смачний дресінг до сироїдних страв і різноманітних салатів! Маючи злегка солодкавий смак, вона підходить для використання навіть у десертах!
Вага 100 мл

Weight: 100g

See all
Click to order
ВАШ ВІТАМІННИЙ БОКС
Total: 
Замовляю на дату
Район доставки
Вкажіть номер квартири, підїзду, поверху.
Ваша доставка
Коменти:
Payment method
ДЯКУЮ ЩО ОБРАЛИ VITAMINBOX.COM.UA