Олія гарбузова з часником&базиліком

58.00
UAH
Олія гарбузова з часником&базиліком ТМ Olibo

Гарбузова олія виготовлена шляхом першого холодного віджиму, є чудовим джерелом вітамінів і мікроелементів. Якщо ви ретельно стежите за своїм здоров'ям і намагаєтеся правильно харчуватися, то неодмінно знаєте про цей смарагдовий елексир. Наші пращури її називали чорним золотом! Гарбузова олія - це харчова олія з найвищим вмістом антиоксидантів. Зміцнює імунітет, прискорює обмін речовин і заспокоює нерви. Має безліч лікувальних властивостей.
Гарбузова олія – це ваш модний і смачний дресінг до сироїдних страв і різноманітних салатів! Маючи злегка солодкавий смак, вона підходить для використання навіть у десертах!

Заправка "часник & базилік" на основі гарбузової олії першого прямого віджиму - це багатогранна гастрономічна спокуса з яскравим смаком пікантного часнику, терпкого базиліку, пряного і проникливого коріандру! Навряд чи ви знайдете цю новинку в супермаркетах, бо на ринок вона виходить саме з нашої ВІТАМІННОЇ КОРОБКИ!

У складі заправок тільки натуральні - сушені трави та екстракти. Жодних консервантів, ГМО, барвників і штучних ароматизаторів.

Weight: 100g

See all
Click to order
ВАШ ВІТАМІННИЙ БОКС
Total: 
Замовляю на дату
Район доставки
Вкажіть номер квартири, підїзду, поверху.
Ваша доставка
Коменти:
Payment method
ДЯКУЮ ЩО ОБРАЛИ VITAMINBOX.COM.UA