Кус -Кус
42,00
UAH
Кускус — крупа, приготована з суміші манки і борошна.

Приготований кус-кус містить амінокислоти, білки, жири, вуглеводи, а також безліч різних вітамінів, мікро- і макроелементів. Вживати в їжу приготований кус-кус корисно для відновлення сил, при безсонні, депресії і дратівливості. Знижує рівень холестерину в крові. Нормалізує роботу серцево-судинної системи. Чудово підходить людям бажаючим скинути зайву вагу (складні вуглеводи, що входять до складу кус-куса, дозволяють довго не згадувати про почуття голоду).

Вага - 300 гр


Weight: 300g

See all
Click to order
Закрийте кошик аби продовжити покупки або оформити замовлення
Total: 
Замовляю додатково до БОКСІВ. Напишь кількісь в шт або в грамах продукцію, яку хочете замовити в іншій вазі. Менеджери Вам порахують окремо
Прізвище та імя
Телефон
Адреса* доставки. Будь - ласка вказуйте підїзд, поверх та номер квартири
* - вкажіть в примітках, якщо доставка буде здійснюватись за різними адресами
Район доставки
Е-mail
На який день замовляєте доставку
Для кого замовляєте
Найкраща курєрська доставка (розрахунок доставки з центра м.Києва)
Є подарунковий сертифікат
Передзвоніть мені будь ласка
Побажання:
в цьому полі Ви может замінити товари, які ви не "вживате" на інші / написати на який час потрібна доставка( до обіду, після обіду або протягом дня) / написати саме кому цей подарунок чи благодійність / написати про повернення тари з минулого замовлення або просто побажати Нам гарного дня!
Payment method
Після підтвердження ми обов'язково зв'яжемось з Вами для уточнення та підтвердження замовлення. Якщо Ви використовуєте Viber: будь - ласка перевірте його, наші чарівні дівчата Вам напишуть повідомлення.